Oczyszczalnie ścieków EK-S/I AQUA AQUA-LIVE 70-200 osób

Biologiczna oczyszczalnia ścieków EK-S/I AQUA 70-200 AQUA nawiązuje do typowych sprawdzonych oczyszczalni dostępnych na rynku z oznaczeniem EK-S/ I AQUA 4-50 AQUA.

Oczyszczalnie EK-S AQUA są przeznaczone do likwidacji i oczyszczania ścieków z zabudowań takich jak hotele, obozowiska, motele, stacje benzynowe, zakłady przemysłowe itp.

Oczyszczalnie EK-S/ AQUA można łączyć w ciągi 2-4 sztuk tak aby w pełni obsłużyć nawet 800 osób i wykorzystać np. w gminach. Takie rozwiązania należy konsultować i dostosować do lokalnych warunków i możliwości. Gminne oczyszczalnie ścieków składają się z kilku obiektów, których wielkość i rozmieszczenie konsultowana jest pomiędzy projektantem, producentem a operatorem.

Jako wiodący producent oczyszczalni ścieków oferujemy:

  • doradztwo i pomoc w rozmowach z klientem,
  • niskie ceny,
  • łatwość instalacji,
  • prostotę obsługi,
  • niskie zużycie energii elektrycznej,
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

 

Funkcje oczyszczalni ścieków
Opis funkcji oczyszczalni ścieków.
Osadzenie oczyszczalni ścieków w terenie
Podczas umieszczania zbiornika w terenie należy przyjrzeć się miejscowym warunkom zastanym, a w razie potrzeby dokonać innego zabezpieczenia statycznego. Oczyszczalnię można dostosować do wysokościowych i spadowych możliwości posesji. Może być ona dostarczona w wersji prostej lub z nadbudową.
Wykorzystanie oczyszczalni ścieków
W gminach lub większych źródłach zanieczyszczeń należy połączyć ze sobą kilka oczyszczalni w kombinacji z innymi niezbędnymi obiektami np. filtr piaskowy, zbiornik rozdzielający i łączący, przepompownia, szambo, wodomierz lub inny. Wielką wygodą jest w tym przypadku możliwość stopniowego podłączania, łatwa instalacja i niskie koszty.
Parametry techniczne i wykresy oczyszczalni
Oczyszczalnia jest skonstruowana zgodnie z ČSN EN 75 6402 oczyszczalnie ścieków do 500 osób. Przetworzone ścieki swym składem odpowiadają tej normie.