Produkty

Oczyszczalnie ścieków - AQUA-LIVE 1-50 osób
Oczyszczalnie ścieków EK-S/I AQUA spełniają z nawiązką wymogi normy PN EN 12566-3+A1: 2009 obowiązujące na terenie Polski i Europy. Tym samym można je zamontować w bezpośredniej bliskości zabudowań, a oczyszczoną wodę można odprowadzić do kanalizacji, użyć przy nawadnianiu lub przeznaczyć do innego użytku. Jakość ścieków wypływających z oczyszczalni odpowiada w pełni wymaganiom określonym w rozporządzeniu ministra środowiska z dn. 24.07.2006 (Dz. U. z 2005r. Nr 239,poz2019 iNr 267, poz2255)
Oczyszczalnie ścieków - AQUA-LIVE 70-200 osób
W gminach lub większych aglomeracjach gdzie występuje duża liczba  źródeł zanieczyszczeń należy połączyć ze sobą kilka oczyszczalni w kombinacji z innymi niezbędnymi obiektami np. filtr piaskowy, zbiornik rozdzielający i łączący, przepompownia, szambo, wodomierz lub inne. Wielką wygodą jest w tym przypadku możliwość stopniowego podłączania, łatwa instalacja i niskie koszty.
Beczki, zbiorniki
Do zbierania i przechowywania wody, roztworów wodnych, chemikaliów i niektórych materiałów sypkich najwygodniejsze są zbiorniki wykonane z tworzyw sztucznych. Zbiorniki nie korodują, łatwo je utrzymać w czystości, są szczelne i stabilne. Można je dowolnie wyposażyć w otwory wpływowe lub odpływowe. Są odporne na większość chemikaliów. AQUA-LIVE oferuje typowe zbiorniki polipropylenowe. Mamy w swojej ofercie zbiorniki otwierane z pokrywą lub bez. Można też zamontować komin-wejście z pokrywą o średnicy 75 cm lub na planie kwadratu 60x60 cm. Zbiorniki są wykonane z płyt z polipropylenu.
Studzienki wodomierzowe
Studzienki wodomierzowe służą do podłączenia przyłącza wodociągu do głównego wodociągu poza budynkiem i wszędzie tam, gdzie studzienki wodomierzowej nie da się umieścić bezpośrednio przy budynku lub gdy odległość od budynku z którego woda jest doprowadzana przekracza 10 m od granicy nieruchomości. Studzienkę umieszcza się zwykle na terenie niepublicznym na granicy z terenem publicznym. Studzienka wodomierzowa może także służyć jako zbiornik na urządzenia przy studniach głębinowych.
Filtry biologiczne
Filtry są samonośnymi zbiornikami osadzanymi  pod ziemią i obsypywanymi piaskiem lub przesianą ziemią, bez konieczności betonowania. Oczyszczona woda z oczyszczalni lub szamba nacieka przez kosze filtrujące do filtrów. Kosze znajdują się w środkowej części zbiornika i są stale zanurzone. Kosze wypełnione wkładką filtrującą stopniowo oblepiają się warstwą biomasy, która towarzyszy procesowi oczyszczania.
Program deszczowy
Program deszczowy służy do zbierania  deszczówki w zbiorniku i ponowne jej wykorzystanie np. do prania, podlewania, spłukiwania, mycia samochodów itp.
Filtry ziemne
Biologiczny filtr ziemny służy do doczyszczania ścieków z domów rodzinnych i obiektów rekreacyjnych w kombinacji z trzykomorowym szambem lub biologiczną oczyszczalnią ścieków typu EK-S/I AQUA. Tworzy kompaktową całość zarówno do codziennego jak i sezonowego użytku (domki letniskowe, działkowe itp.)
Szamba trzykomorowe
Szambo biologiczne pełni funkcję mechaniczno-biologicznego oczyszczania wstępnego ścieków z domów, obiektów rekreacyjnych, pensjonatów itp. Wykorzystuje się przede wszystkim tam gdzie produkcja ścieków jest nieprawidłowa.
Przepompownie
Przepompownia służy do przepompowania ścieków z domów rodzinnych i obiektów rekreacyjnych.